Utrudnienia w funkcjonowaniu Centralnej Ewidencji Pojazdów Zmina godzin pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

2. w Chojnowie, ul. Rynek 20, I piętro - pokój Nr 7 (filia Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy):

e-mail: rzecznik@legnica.eu
    tel: 767212138

W przedświątecznej atmosferze 21 grudnia odbyła się XXXI Sesja Rady Powiatu Legnickiego. Posiedzenie Rady Powiatu zwołał i poprowadził Przewodniczący Rady Powiatu Legnickiego Aleksander Kostuń. Podczas Sesji Radni głosowali nad sześcioma uchwałami. Jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie przyjęcia budżetu Powiatu Legnickiego na 2018 rok, a także uchwały między innymi w sprawie: ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2017 oraz planu pracy Rady Powiatu Legnickiego na 2018 rok.

Radni oraz przybyli goście wysłuchali również sprawozdania z pracy Zarządu Powiatu, przedstawionego przez Janinę Mazur - Starostę Legnickiego oraz przyjęli protokół z XXX sesji Rady Powiatu Legnickiego.

Ostatnie w tym roku posiedzenie Rady Powiatu było nie tylko okazją do złożenia życzeń świątecznych, ale również do podziękowań wszystkim osobom i instytucjom współpracującym z Powiatem Legnickim. Przewodniczący Rady Powiatu Aleksander Kostuń oraz Starosta Legnicki Janina Mazur przekazali również podziękowania, które w imieniu Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. św. Mikołaja Biskupa w Kamieńcu Podolskim przekazał grupie Radnych, zaangażowanych w pomoc tamtejszemu kościołowi o. Alojzy Kosobucki – Proboszcz Parafii.