W hali sportowej w Spalonej został rozegrany Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców do lat 13. O prawo startu w eliminacjach strefowych rywalizowały zespoły: Szkoły Podstawowej w Legnickim Polu, Klubu LZS „Czarni” Rokitki, Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Prochowicach, Klubu KS „Iskra” Kochlice i Szkoły Podstawowej w Spalonej. Organizatorem zawodów było: Powiatowe Zrzeszenie „LZS” w Legnicy, Powiat Legnicki, Gmina Kunice oraz Szkoła Podstawowa w Spalonej.

Wyniki turnieju:

• Prochowice - Legnickie Pole 5 : 1
  • Rokitki - Kochlice 5 : 0
  • Spalona - Prochowice 0: 2
  • Rokitki - Legnickie Pole 5 : 0
  • Kochlice - Spalona 2 : 2
  • Prochowice - Rokitki 4 : 1
  • Spalona - Legnickie Pole 1: 0
  • Kochlice - Prochowice 0: 1
  • Spalona - Rokitki 1: 5
  • Legnickie Pole - Kochlice 1 : 2

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Prochowicach
II miejsce: LZS „CZARNI” Rokitki
III-IV miejsce: Szkoła Podstawowa w Spalonej i KS „Iskra” Kochlice

Pamiątkowymi statuetkami nagrodzono: Najlepszego Zawodnika w Turnieju, którym został Jan Dorożko z Prochowic i Najlepszego Bramkarza, Mateusza Jankowskiego z Rokitek. Prawo udziału w eliminacjach w Środzie Śląskiej uzyskały: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Prochowicach i klub LZS „CZARNI” Rokitki.