tel: 76-72-43-429
            pok. 231, piętro II

Pl. Słowiański 1, 59-220 Legnica

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Legnicy

Mieszkańcy Powiatu Legnickiego, spełniający warunki określone ustawie o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 2030), mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, udzielanej w 2 punktach, mieszczących się odpowiednio:

Miejski Rzecznik Konsumentów podejmuje działania w indywidualnych sprawach konsumenckich na rzecz mieszkańców Legnicy i na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Legnica a Powiatem Legnickim mieszkańcom powiatu legnickiego. Udziela, więc wyłącznie pomocy osobom fizycznym. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem pracy Miejskiego Rzecznika Konsumentów na terenie legnickich gmin - pobierz

Weź udział w konkursie fotograficznym

Lubisz fotografować? Interesuje Cię jak zmienia się nasz region dzięki funduszom unijnym? Ten konkurs jest dla Ciebie! Najlepszych uhonorujemy nagrodami pieniężnymi.

Do 30 października 2018 r. czekamy na zdjęcia przedstawiające inwestycje, które powstały dzięki funduszom unijnym. Fotografie mogą przedstawiać elementy krajobrazu czy architektury. Szczególnie ucieszą nas zdjęcia, na których mieszkańców lub turystów korzystających np. z nowopowstałej infrastruktury.
Każdy uczestnik powinien zgłosić fotografie przedstawiające minimum trzy różne projekty, a łączna liczba wymaganych fotografii to 15 sztuk.
Co ważne, każdy uczestnik powinien wybrać przynajmniej jeden projekt z  listy dołączonej do regulaminu konkursu. Pozostałe projekty mogą pochodzić z listy zawierającej wszystkie dofinansowane projekty – można ją znaleźć TUTAJ.

W listopadzie jury oceni wszystkie nadesłane prace i przyzna nagrody:

I miejsce 5 000 zł
II miejsce 3 000 zł
III miejsce 2 000 zł

Prace konkursowe na płytach CD lub DVD wraz z formularzem uczestnictwa należy dostarczyć (pocztą, kurierem lub osobiście) do końca października 2018 r.

Pocztą lub kurierem na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław, Wydział Komunikacji i Dialogu Społecznego – z dopiskiem Konkurs fotograficzny, „Dolnośląskie – fokus na fundusze”.

Osobiście na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław, Wydział Komunikacji i Dialogu Społecznego – z dopiskiem Konkurs fotograficzny, „Dolnośląskie – fokus na fundusze”, pok. nr 1003/1004, w godzinach 7.30 – 15.30.

Zarządzenie – ogłoszenie konkursu Regulamin Konkursu Regulamin Pracy Komisji Konkursowej Formularz oceny_prac Formularz uczestnictwa Oświadczenie dla opiekunów nieletniego  Lista projektów
 młody męzczyzna z aparatem